Klavye çift basıyor

burakthedestttt

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15: i5 12450h RTX3050 75w 4GB 8x2 DDR4 3200MHZ RAM
birsürü klavye denedim tüm girişleri deneddim klaavyeyi lapttopun klavyyesininn üsttünee koymmaaddıkkça hheem çift yazıyor hem basılı tutmuyor sistem güncellemesi fn q kkllavyye yenilemme hızı hepsinni deneddim yine ayni pcyi tammirciye goturrdugumden bbeerii böylle

Bir sürü klavye denedim tüm girişleri denedim klavyeyi laptopun klavyesinin üstüne koymadıkça hem çift yazıyor hem basılı tutmuyor. Sistem güncellemesi FN Q klavye yenileme hızı hepsini denedim yine ayni PC'yi tamirciye goturdugumden beri böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamirci laptopu açtı ise klavyenin tuşlarının olduğu baskı devrenin üstünde toz veya kir parçacıkları kalmış olabilir bende de aynı sorun olmuştu laptopun klavyesini söküp klavyenin devresini temizledikten sonra sorun çözüldü. Yapabileceğinize inanıyorsanız kendiniz deneyin fakat klavyeyi sökerken bağlı kabloları kopartmayın, veya tanıdığınız bir tamirciye götürüp temizletin.

Tamirci laptopu açtı ise klavyenin tuşlarının olduğu baskı devrenin üstünde toz veya kir parçacıkları kalmış olabilir bende de aynı sorun olmuştu laptopun klavyesini söküp klavyenin devresini temizledikten sonra sorun çözüldü. Yapabileceğinize inanıyorsanız kendiniz deneyin fakat klavyeyi sökerken bağlı kabloları kopartmayın, veya tanıdığınız bir tamirciye götürüp temizletin.
laptopun kendi klavyesinde bu sorun yok

Aygıt Yöneticisi'nden klavyenizin sürücüsünü silin ve klavyeyi çıkartıp tekrar takın.

Bunu da denemiştim olmuyor maalesef.

Güncelleme formatlada düzelmedi

Bir sürü klavye denedim tüm girişleri denedim klavyeyi laptopun klavyesinin üstüne koymadıkça hem çift yazıyor hem basılı tutmuyor. Sistem güncellemesi FN Q klavye yenileme hızı hepsini denedim yine ayni PC'yi tamirciye goturdugumden beri böyle.

Mekanik red Switch Gamepower Ogre RGB'de aynı sorunu yapmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı