Klavye donma sorunu

meunq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba klavyem yeni ve şu anda random bile atamıyorum. Anti ghosting var ama nedense klavye aşırı derecede donuyor dediğim gibi random atamıyorum o haldeyim. Klavyeden mi kaynaklı bir çözümü var mı? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ufak göz gezdirmem sonucu ile mekanik klavye olduğunu gördüm. Mekanik klavyelerde Anti-Ghosting ve N-Key gibi özellikler mevcut o konuda şüphelenmek gerek. Farklı bir usb girişi ile denemişsinizdir umarım?
Denedim maalesef halen aynı şekilde donuyor yani max. 2 tane tuşu algılıyor. Ama normalde full antighostin diye biliyorum klavyeyi. Garantisi var adamlara versem yaparlar mı yoksa kullanıcı hatası diyip şutlarlar mı? Yer: Teknosa.

Denedim maalesef halen aynı şekilde donuyor yani max. 2 tane tuşu algılıyor. Ama normalde full antighostin diye biliyorum klavyeyi. Garantisi var adamlara versem yaparlar mı yoksa kullanıcı hatası diyip şutlarlar mı? Yer: Teknosa.
Bence kullanıcı hatası olacak bir şey değil servise yollamakta fayda var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı