Klavye/fare ile LEGO oyunu oynanır mı?

SinekTV

Hectopat
LEGO oyunlarını yıllar önce PS3'ümde zevkle oynuyordum. Şu an tüm lego oyunları Steam'de indirimde ve tekrardan deneyimlemek istiyorum. Klavye ve fare ile rahat oynayabilir miyim? Oynayan var mı? Problem yoksa alacağım birkaç tane.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben avenger ve Super Heroes oyunlarını bitirdim klavye mousle ile. Sadece biraz alışman lazım oynanıyor.

Oynanır. Olmadı deneyip iade edersin. Hatta ben bugün indirimden birkaç paketi aldım. Ben de senin gibi heyecanlıyım.

LEGO oyunlarını yıllar önce PS3'ümde zevkle oynuyordum. Şu an tüm lego oyunları Steam'de indirimde ve tekrardan deneyimlemek istiyorum. Klavye ve fare ile rahat oynayabilir miyim? Oynayan var mı? Problem yoksa alacağım birkaç tane.
Klavye ve mouse ile oynarsin fakat rahat ve guzel bir deneyim olmaz diye dusunuyorum hem konsol hem de pc de oynamis biri olarak soyluyorum ben gamepad ile oynarken daha fazla keyif almistim.Hele ki klavye ile iki oynayacaksan hic girisme o ise derim.

@NotAKnightAnymore, son cümlenizde iki kişi oynamaktan mı bahsettiniz? Yalnız oynayacağım.
Evet hızlı yazayım derken kelime yutmuşum.Yalnızsanız çok sıkıntı çekmezsiniz fakat alışmanız gerekir bu arada bilmiyorsanız söyleyim lego oyunlarının mouse desteği yok.H,J,K,U ve WASD ile oynanıyor.Şahsen tavsiyem paranız varsa ve sonrasında da işinize yarayacaksa gamepad almanız zaten lego oyunları için 1000TL'ye Xbox Gamepad gerekli değil çakma snopy marka bile iş görür diye düşünüyorum.Tabii işinize yaramıyacaksa klavye tek başına alıştıktan sonra oynattırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı