Klavye fare ile oynanan oyun önerileri

Makaleler
1
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
genç yazılımcı
Arkadaşlar dün Star Wars Jedi: Fallen Order oynarken saçma sapan bir bölüm tasarımı yüzünden sinirlenip One S kolunu yere çarptım, bugün 200 liraya yakın bir ödeme ve 1 aylık ayrılık ile karşılaştım. Parça şu an yokmuş ve korona yüzünden zor geliyormuş (board - r 2 motoru - sensör kırıldı).

Neyse uzun bir süre kolsuzum ve sıkıntı şu ki Online oyun seven biri değilim, bir iki tanesini denedim ara sıra CS giriyorum ama olmuyor strateji zaten pek sevmem. Geriye FPS oyunları kalıyor, mümkünse Doom ya da CoD gibi hızlı oynanan FPS oyunları tavsiye eder misiniz? Eğer varsa başka tür o da olur (Cyberpunk-Prey-Doom-CoD-Far Cry-Metro ve Online önermeyin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Haif-Life öneririm. Bölüm tasarımı iyi olduğu için ilk oyun bile eski olduğunu hissettirmiyor. İkinci oyundan bahsetmeye zaten gerek yok. Şunu al gitsin.
Ayrıca eğer bulmaca oyunu olması sıkıntı değil ise Portal öneririm.

Titanfall 2 bakabilirsin. Oyunu 4 kere bitirdim amam fırsatım olsa beşinciyi de bitirim. Hikaye modu var.

Wolfenstein serisi.

Hızlı FPS türünde titanfall 2'den ve Doom'dan daha iyisini bulamazsın. Half life'ada bakabilirsin.

Haif-life öneririm. Bölüm tasarımı iyi olduğu için ilk oyun bile eski olduğunu hissettirmiyor. İkinci oyundan bahsetmeye zaten gerek yok. Şunu al gitsin.
Ayrıca eğer bulmaca oyunu olması sıkıntı değil ise Portal öneririm.

Hepsini oynadım yine de sağlun

Yeni konular

Geri
Yukarı