Klavye fare takılması ve siyah ekran

OraletOsman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımı başlatıp hoş geldiniz yazısından sonra 2-3 dakika arasında ekran donuyor. Ve klavye fare ışığı sönüveriyor. Bunlarla beraber HDD ışığına baktığımda o da yanmıyor ve işlem yapmıyor. Bu problemin nedeni nedir? Benim gibi böyle bir olayı yaşayıp çözüm bulan var mı?

Şimdiden çok teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Donmadan önce aygıt yöneticisine erişip ünlem işaretli aygıt var mı diye bakmalısın ya da güvenli modu dene muhakkak çakışma var bilgisayarında, mesela fareyi çıkarıp ya da klavyeyi çıkarıp ya da ikisini de çıkarıp dene bilgisayarını, başka portlara da takabilirsin USB ise.

Donmadan önce aygıt yöneticisine erişip ünlem işaretli aygıt var mı diye bakmalısın ya da güvenli modu dene muhakkak çakışma var bilgisayarında, mesela fareyi çıkarıp ya da klavyeyi çıkarıp ya da ikisini de çıkarıp dene bilgisayarını, başka portlara da takabilirsin USB ise.

Problem bundan dolayı mıdır.
Ekran Görüntüsü (5).png

Evet maalesef, başka USB girişini deneyin ya da sürücüsü varsa kurun olmadı başka klavye ve fare deneyin.

Çözümü sanırım buldum. İlk önce dediğiniz gibi bulunduğu slottan çıkartıp başka bir slota taktım ve aygıtlar ve yazıcılardan da devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim.

Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı