Klavye hız rekorunuz ne?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200509-182607.jpg
    Screenshot_20200509-182607.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu siteden ilk defa yazma yarışması yaptım pek anlayamadım açıkçası 10fastfingers'ta yanlış tuş vuruşu yapınca kırmızı renk belirgin oluyordu burada pek anlayamadım/göremedim metin de zor olunca baya yanlış kelime yazmışım.

Hocam bu siteden ilk defa yazma yarışması yaptım pek anlayamadım açıkçası 10fastfingers'ta yanlış tuş vuruşu yapınca kırmızı renk belirgin oluyordu burada pek anlayamadım/göremedim metin de zor olunca bayağı yanlış kelime yazmışım.

Normaldir. Ama hiç fena değilsiniz. Gayet iyisiniz. İlk zamanlar ben de zorlanıyordum. Ama bu sitelere yıllarca çalıştım. Sırf zabıt katibi olayım diye. Mülakatta elediler. Nasip değilmiş.

Normaldir. Ama hiç fena değilsiniz. Gayet iyisiniz. İlk zamanlar ben de zorlanıyordum. Ama bu sitelere yıllarca çalıştım. Sırf zabıt katibi olayım diye. Mülakatta elediler. Nasip değilmiş.
Boşver hocam zaten katiplik zor iş, devlet kurumlarında en hor görülen memur kesiminden biri. Görevin olmayan işleri bile üstüne yüklüyorlar. Şu mülakat işiyle hep insanların hakkını yiyorlar.

Boşver hocam zaten katiplik zor iş, devlet kurumlarında en hor görülen memur kesiminden biri. Görevin olmayan işleri bile üstüne yüklüyorlar. Şu mülakat işiyle hep insanların hakkını yiyorlar.
Zaten şuanda çalıştığım iş yerinden dolayı "İyiki de katip olmamışım" diyorum. İyisi nasip olmadı daha iyisi oldu. :)

Geri
Yukarı