Klavye ile yanlışlıkla monitöre gelen görüntüyü kapattım

Realings

Centipat
Merhaba, bugün bir chate yazı yazarken elimle yanlışlıkla ok tuşlarının olduğu sol bölümde tuşlara tıkladım ve entere bastım. Görüntü birden kesildi, siyah ekranla karşı karşıyayım. Ekranın ışıkları yanıyor ama sanki PC kapalıymış gibi yanıp sönüyor. Masaüstüne giriş yapabiliyorum. Kablo vs. sağlam sadece bir tuş kombinasyonuna bastım ve böylece kaldı res attım yine düzelmedi. Belki uyku modudur dedim fakat arkada muzik devam ediyordu. Yardımlarınızı bekliyorum.

1566053660131865216702.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstüne giriş yapabiliyorum.

Bu kısmı anlamadım. PC açılırken görüntü gelmiyorsa ekran kartında arıza olabilir. Görüntü sadece başka kaynağa gidiyorsa Windows + P'ye basabilirsin ama bana kalırsa olay anlattığın gibi değil. Ekran kartın arızalandı...

Bu kısmı anlamadım. PC açılırken görüntü gelmiyorsa ekran kartında arıza olabilir. Görüntü sadece başka kaynağa gidiyorsa Windows + P'ye basabilirsin ama bana kalırsa olay anlattığın gibi değil. Ekran kartın arızalandı...
Yazı yazarken ekranda bilgisayar kapat kutucuğu gibi bir şey çıktı ben de o arada entere bastığım için okuyamadım.O anda sadece ekran gitti ama sesler vardı.Ekran kartım yok hdmi anakarta bağlı

Son düzenleme:
Hocam çözünürlük değiştirmiş olabilirsiniz hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz.
Windows. Dediğiniz olabilir fakat o zaman PC ekranı açık olurdu (ekran koruyucu gibi) hafif beyaz parlaklık göükürdü. Ekran okuyucuyla PC'yi sıfırlayı başardım bakalım olacak mı?
Sorun mönitördeymiş, televizyona takınca normal ekran geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı