Klavye kafayı yiyor

Merhaba, daha önce bilgisayarıma bu sebepten 2-3 kere format atmış bulunmaktayım ama bu sorun hala devam ediyor.

Sorunun çözümünü biliyorum ama çok fazla oluyor ve bu çok uğraştırıyor 3 harfte bir alt+numlock tuşuna basmak zorundayım aksi taktirde böyle şeyler oluyor.

Örnek:

€€Æsæß₺

Sembolü olan harflere basınca bunlar çıkıyor diğerlerinde bir şey olmuyor neden kaynaklanıyor bu sorun yardım ederseniz teşekkür ederim, klavyeden kaynaklı değil 2. klavyem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet gayet memnunum fakat işlemciye fan almam lazım çünkü ısınmaya başladı, gtx 1650 super gayet iyi, 8 gb rami 16 gb ram yapıldığında güzel olucağını düşünüyorum.
Ben gta 5-metro 2033 oynadım şuana kadar işlemci hiç 60 derece olmadı ve ekran kartına undervolt yapmak zorunda kaldım. 80 derece oluyordu. Şuan oda 55-65 arası. Ama memnunum çok şükür. Benim gibi birisini görmek güzel.

Ben gta 5-metro 2033 oynadım şuana kadar işlemci hiç 60 derece olmadı ve ekran kartına undervolt yapmak zorunda kaldım. 80 derece oluyordu. Şuan oda 55-65 arası. Ama memnunum çok şükür. Benim gibi birisini görmek güzel.
Benim 60 dereceyi görüyor büyük bir ihtimal termal macun kurudu onu yenilemem lazım ve kasadaki tozları temizlemem lazım, ekran kartı gayet iyi soğutuyor benim.

Bence klavyenin dili bir anda İngilizce oluyor klavye dil seçeneklerinden sadece türkçeyi bırakmayı dener misin?

Alakası yok eğer İngilizce olsaydı sembol değil normal harfleri de yazardı harflerin karşıtında hangi sembol varsa onu yazıyor sanki alt tuşu basılı kalmış gibi format attım klavyeyi değiştirdim hala aynı ayrıca sadece klavye değil eğer alt+numlock yapmazsam bir dosyayı açmaya çalışırken özelliklerini açıyor bir videoyu açarken de başka sekmede falan.

Geri
Yukarı