Klavye + Mause Önerisi

retrower

Kilopat
Arkadaşlar fiyatta değişiklik oldu, yarın vatanın %30 indirimi var. 250 TL ye kadar fitim.

* Klavye + mause set yada

ayrı ayrı klavye ve mause arıyorum.

--> Tek dikkat edilmesi gereken : Mause ' da 2x tuşu olmalı, sol tıkın oralarda, yani elimin altında bir 2x tuşu olmalı.

--> Ek olarak, beni yıllarca idare edebilecek,

--> Oyun için tasarlanmış olursa daha iyi olur.

Şimdiden teşekkürler ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse olarak;
Logıtech cephesinden : G300 gaming mouse 90 lira civarında.
A4 cephesinden : F3 v-track 3000 cpı gamer mouse 60-70 lira civarında.
Klavye olarak;
Logıtech cephesinden : G105 gaming keyboard 120-130 lira civarında.
A4 cephesinden : X7-G800V gaming keyboard 60-70 lira civarında.
alabilirsin.

Eğer ki FPS oynuyor isen ve klavyede makro kullanmak istiyorsan Q+Q / Sol tık+3+1 (spacein solundaki gri tuş çok işine yarayacak)gibi bu klavye tam sana göre suya dayanıklı sağlam dahili hafızalı multimedya kısayollu mükemmel bir klavye biraz büyük fakat pek sorun değil: VATAN COMPUTER - A4 TECH - X7-G800V KABLOLU GAMER KLAVYE USB - Klavye fiyatına aldanma

Alternatif olarak: VATAN COMPUTER - LOGITECH - G105 GAMING KEYBOARD - TR LAYOUT - Klavye

Mouse: G300 derim kendim kullanıyorum: VATAN COMPUTER - LOGITECH - G300 GAMING MOUSE - Mouse

NOT: G300 ve X7 G800V yi tercih edersen geriye 200 liradan 65 lira falan kalacak bununla güzel bir mouse pad almalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech gibi kaliteli bir marka varken A4tech almak mantıklı değil.

Hocam markacı olmak bence yanlış. Ben A4tech klavyeyi bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Gerek dayanıklılığı olsun gerek rahatlığı gerçekten fiyatının çok üzerinde bir performans sergiliyor. Ayriyetten suya dayanıklı olması da tercih edilme sebeplerindendir. 200 Tl gibi bir bütçede klavyeyi düşük bütçe ile kapatıp mouse'a daha sağlam bir bütçe ayrılmalıdır diye düşünüyorum.

Hocam markacı olmak bence yanlış. Ben A4tech klavyeyi bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Gerek dayanıklılığı olsun gerek rahatlığı gerçekten fiyatının çok üzerinde bir performans sergiliyor. Ayriyetten suya dayanıklı olması da tercih edilme sebeplerindendir. 200 Tl gibi bir bütçede klavyeyi düşük bütçe ile kapatıp mouse'a daha sağlam bir bütçe ayrılmalıdır diye düşünüyorum.

Hiç aynı anda 5 tuşa bakmayı denediniz mi ?

Logitech G500 + Logitech G105 iyi bir ikili.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı