Klavye mi kulaklık mı?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben FPS oyuncusuyum her türlü oyunu oynuyorum. Klavyemde bazı tuşlar basıyor ara sıra basmıyor bazen takılıyor 15-20 saniye kadar o da oyunumu engelliyor bu da çok sıkıntı. Kulaklıkta da hem mikrofon yok hem de dışarı çok ses veriyor mikrofon yok diye konuşamıyorum arkadaşlarla bütçem çok olmadığı için ikisini de aynı anda alamıyorum. Sizce ilk önce kulaklık sonra mı klavye; önce klavye sonra mı kulaklık almalıyım ikisi de çok fazla sıkıntı.

Ve klavye çok geç cevap veriyor bir tuşa basıyorum 1sn falan geç cevap veriyor ama kulaklıkta da arkadaşlara konuşamıyorum ve rahat değil hem de dışarı ses veriyor ilk hangisini almalıyım. Birini aldıktan sonra diğerini almam uzun sürebilir.

Ve CTRL yön tuşları çalışmıyor ve bazı tuşlar kendi kendi de basıp yazdıklarımı siliyor az önce aynı cümleyi 4 kere yazdım :D. Kulaklık olarak daha araştırıyorum. Klavye olarak da Gamepower saber RGB alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla takımla birbirinize info veremediğiniz için kulaklık, tuşları ağır sorunlu olduğu için klavye almayı düşünüyorsunuz. O halde klavye daha mantıklı olacaktır çünkü oynanışınızı tamamen etkileyen bir şey. Örneğin: Karşınızda bir adam var o an cover almak mı daha mantıklı olur yoksa adamın yerini takıma söylemek mi?

Anladığım kadarıyla takımla birbirinize info veremediğiniz için kulaklık, tuşları ağır sorunlu olduğu için klavye almayı düşünüyorsunuz. O halde klavye daha mantıklı olacaktır çünkü oynanışınızı tamamen etkileyen bir şey. Örneğin: Karşınızda bir adam var o an cover almak mı daha mantıklı olur yoksa adamın yerini takıma söylemek mi?
Doğru. Teşekkürler bayadır düşünüyordum klavye alacağım. Gamepower Saber Rgb. Rgb yi çok sevdiğim için bunu düşündüm.

Geri
Yukarı