Klavye, mouse gidiyor USB'yi çıkarıp takınca geliyor

Quantum23

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce sistem topladım. Son 2 haftadır klavye mouseum gidip, anca çıkarıp taktığımda gelmeye başladı. Sorunun ekran kartından olduğunu düşünüyorum. Çünkü her ısındığında oluyor PUBG'de 88 dereceleri görüyor. Sonra klavye mouse gidiyor. Sizce sorun ekran kartımı ekran kartıysa da çözümü nedir? Ekran kartım: ASUS Dual RX 580 4 GB. Not: Sorun galiba ekran kartında değil 70 derecelerde bile gitmeye başladı CS'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisine girip klavye ve fareni devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmeyi denedin mi? Aynı sorun bende de olmuştu da bu şekilde düzeltmiştim.
Bunu denedikten sonra olmazsa, bilgisayarında usb portlarında oynama olmuş olabilir varsa başka portlara takabilirsin veya bilen birine danış.

Tüm portlarda denedim hepsinde aynı sonuç sorun yazılımsal muhtemelen :( bu yöntemde olmassa bir bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum
Olmadıysa büyük ihtimalle anakartın fazla ısınmasından dolayı olabilir. Yine de bilgisayarcıya danışmanız tavsiyem. Yukarıda ekran kartının 90 derecelere çıkıtğını yazmışsınız bu değerler aşırı yüksek. Ekran kartınız uzun vadede yanabilir fanlarının çalıştığından ve tozlanmadığından emin olun.

Olmadıysa büyük ihtimalle anakartın fazla ısınmasından dolayı olabilir. Yine de bilgisayarcıya danışmanız tavsiyem. Yukarıda ekran kartının 90 derecelere çıkıtğını yazmışsınız bu değerler aşırı yüksek. Ekran kartınız uzun vadede yanabilir fanlarının çalıştığından ve tozlanmadığından emin olun.
Şuanda bir sorun yok ekran kartım sadece pubg de böyle sıcak umarım düzelmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı