Klavye, mouse ve mousepad önerisi

pesimistz

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayar aldım. Mouse, klavye ve mouse pad ihtiyacım var. Belirli bir bütçem yok, giriş seviyesi F/P odaklı ürünler arıyorum. Oyun oynamak için kullanacağım.

Mouse tutuş şeklim fingertip/claw, kaba ve ağır farelerden hoşlanmıyorum, elim bilekten parmak ucuna yaklaşık 18 cm.

Mouse pad büyük olmasın istiyorum klavyenin yanında durabilecek bir boyutta olmalı.

Klavye mümkün olduğunca az ses çıkarsın, mekanik olup olmaması önemli değil kaydadeğer bir fark yaratmıyorsa, her tarafından rengarenk ışıklar saçmasın saçıyorsa da kontrol edilebilsin istiyorum.

Yukarıda saydığım kriterlerin hepsi esnetilebilir. Ülkenin malum durumlarından uzun süredir bir şeylerin fiyatına bakmıyorum. Dediğim gibi bir bütçe kısıtım yok ama mümkün olduğunca az para harcamaya çalışıyorum, tavsiyeleriniz bu yönde olursa çok mutlu edersiniz. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Mousepad olarak bu markaları öneriyorum:
[URL unfurl="true"]https://www.hepsiburada.com/klassegear-pro-90x40-cm-xxl-gaming-oyuncu-mouse-pad-mousepad-sakura-pm-HBC00001W25ZB[/URL]
[URL unfurl="true"]https://www.amazon.com.tr/Porge-Oyuncu-Altl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-Mousepad-kal%C4%B1nl%C4%B1k/dp/B0B8JKBGTQ/ref=sr_1_5?keywords=porge+mouse+pad&qid=1700910692&sr=8-5[/URL]
Mouse olarak ise Lamzu Atlantis, Ninjutso Sora, Ninjutso Katana; Uygun fiyatta ise M800 Pro öneririm.
Teşekkür ederim önerileriniz için. Önerdiğiniz mouselar biraz pahalı geldi. Belirttiğim gibi daha giriş seviyesi ürünler arıyorum. Giriş seviyesi ürünler 1700₺ olmuşsa çok üzücü..

Teşekkür ederim önerileriniz için. Önerdiğiniz mouselar biraz pahalı geldi. Belirttiğim gibi daha giriş seviyesi ürünler arıyorum. Giriş seviyesi ürünler 1700₺ olmuşsa çok üzücü..
Düşük fiyatlarda iyi mouselar yok, nerdiyse hepsinde kronik sıkıntılar var; kronik sıkıntıları olmsa da kalitesiz. Önerebileceğim mouselardan biri Glorious Model O.

Geri
Yukarı