Klavye, Mouse ve Mousepad Önerisi

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Amazon Prime üyesi olduğum için ürünleri Amazon'dan almayı tercih ediyorum. Aklımda mouse ve mousepad olarak bu ikisi var. Genelde FPS oynuyorum. Aradığım mousepad XXL boyutunda. Açıkçası şu ikisini oldukça beğendim:
Klavyeyi en sona bıraktım çünkü klavye konusunda gram fikrim yok. En fazla 70-75 Euro olmalı. Açıkçası öyle çok mekanik klavye takıntılı değilim dolayısıyla switchler ne işe yarar veya neleri değiştirir bilmiyorum. Ayrıca numpad olmaz ise daha iyi olur çünkü mouse için hareket alanı artıyor. Tabi o fiyat aralığında varsa.

Kısaca isteklerimi ve bütçemi özetledim şimdi önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kullandığınız ve memnun kaldığınız ekipmanlar olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece klavye mi 75 Euro olacak yoksa Mouse, Mousepad klavye de dahil mi?
Klavye. Zaten kendi koyduğum mouse ve mousepad 75 Euro'yu geçiyor :D

Mousepadi görünce çok hoşuma gitti ve bu ikisini aldım. Deathadder aklımdaydı ama alsam mı yoksa Asus mu tercih etsem bilemedim bende Deathadder tercih ettim. Görünen o ki klavye için biraz bekleyeceğim sanırım. İncelemesini yapmak isterdim ama 2 hafta sonra yaz kursum var YGS-LYS için o yüzden seneye umarım :)
Adsız.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı