Klavye önerisi

Bütçe
0-1500(+)

VVentos

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Kendime bir süredir ekipman dizmeyi düşünüyordum yakın zamanda monitör aldım şimdi ise sırada klavye var. Sizden ricam bildiğiniz, bulabildiğiniz fırsat klavye ürünlerini atabilir misiniz?
Benim için kaliteli olması önemli uzun süre kullanmayı planlıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Temiz kullanırsanız yıllarca götürür. Valorant, CS veya LoL gibi oyunlarda çok vakit geçiriyorsanız Silver switch tercih edin. Yazı yazıyorsanız veya hikayeli oyunlar oynuyorsanız Brown tercih edebilirsiniz.

Hepinize teşekkürler. İlk defa mekanik klavye alacağım önceki kullandığım Rampage'di çakma mekanik dediğimiz Switch olmayanlardan yani. Switch mantığını yazabilir misiniz? Renkler ne anlama geliyor?

Hepinize teşekkürler. İlk defa mekanik klavye alacağım önceki kullandığım Rampage'di çakma mekanik dediğimiz Switch olmayanlardan yani. Switch mantığını yazabilir misiniz? Renkler ne anlama geliyor?
Mekanik switchler adı üstünde mekanik bir şekilde sinyal gönderir. Renkler ise switchlerin davranışını simgeliyor. Markadan markaya değişmekle birlikte genel olarak aynı renkler benzer davranışlar sergiler. Hangi switch nasıl davranıyor internetten araştırabilirsiniz.
Misal Gateron marka G Pro switchler için bu makale var.

Bunların dışında kalan birkaç öneriniz daha var mı acaba ?
Dün keşke blitzwolf alsaydın 1100TL'ye satıldı bende aldım çünkü bedavaydı. Onun ayarında klavyeler 2000'den başlıyor. Bu bütçede Dierya DK61E alabilirsin. Kemiğe K68 olması lazım o da iyi. Aralarından komove öneririm.

Çoğu kişi 2-3 tane aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı