Klavye olmadan format atılır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Arkadaşlar merhaba, elimde Pegatron H61 anakartım mevcut fakat elimde maalesef USB girişli klavye yokmuş. Bilgisayara kurulum yapmam gerekiyor test etmek için fakat elimdeki klavye PS2 girişli. İki günde dışarı çıkamayacağız evde yapabileceğim bir şey var mı acaba telefonu klavye yapabilir miyim ya da PS2 soketini USB'ye çevirme şansım var mı kablo ek yaparak falan yardımcı olursanız sevinirim. Klavye olmadan BIOS menüye dahi girip disk seçimi yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, elimde Pegatron H61 anakartım mevcut fakat elimde maalesef USB girişli klavye yokmuş. Bilgisayara kurulum yapmam gerekiyor test etmek için fakat elimdeki klavye PS2 girişli. İki günde dışarı çıkamayacağız evde yapabileceğim bir şey var mı acaba telefonu klavye yapabilir miyim ya da PS2 soketini USB'ye çevirme şansım var mı kablo ek yaparak falan yardımcı olursanız sevinirim. Klavye olmadan BIOS menüye dahi girip disk seçimi yapamıyorum.

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar birde elimde Logitech klavye var MK235 fakat onunda alıcısı kayıp acapa farklı bir alıcı ile eşleştirebilimiyim ki. Logitech mouse alıcısıda var elimde ayrıca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı