Evde format atılır mı?

Yakup Gürkan

Decapat
Herkese selam. Elimdeki laptopa evimden format atmamın bir yöntemi var mıdır yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.
Laptop özellikleri:
Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU.
4 GB RAM.
32 Bit işletim sistemi.
ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 series.

1587198796934236596739939022197.jpg

15871988317872801648107894134041.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selam! Evde format çok kolay bunun aynısını izleyip yapabilirsin1. ilk olarak 8 GB flash bellen lazım ve içi boş olması gerek 2.Windows'un sitesine girip indirmek istediğin versiyonu seç ve bilgisayarının bitine göre seçimini yap ve indir.
3.rufus adlı programı indir ve
.
Bu videodakileri adım adım yap.
4. bilgisayarının BIOS ekranını açman gerek internetten öğrenebilirsin bundan sonra bu videodakileri takip et
.
5. bilgisayarın açıldıktan sonra HP sitesine girip Driver bölümüne git ve bilgisayarının ser numarasını yaz bilgisayarın alt kısmında bulabilirsin, ve çoktan Driver'ları teker teker indir işte bu kadar!
Not: İnternet kablosuna ihtiyacın var Windows’u kurduktan sonra. Driver’leri indirirken Wi-Fi'yi de indiriyorsun daha sonra kablosuz özelliği açılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı