Klavye satıp RAM almak mantıklı mı?

No Russian

Centipat
8 GB RAM'im var ve laptopumda oyunlarda drop ve FPS düşmesi yaşıyorum. Yazın klavye aldım ama 1.5 ay kullandim. Şu anda kullanmıyorum. Satıp 8 GB RAM almak mantıklı mı? Değer mi?

8 GB RAM'im var ve laptopumda oyunlarda drop ve FPS düşmesi yaşıyorum. Yazın klavye aldım ama 1.5 ay kullandim. Şu anda kullanmıyorum. Satıp 8 GB RAM almak mantıklı mı? Değer mi?
Mantıklı dostum hem kullanmadığın ürünü değerlendirirsin hem de performans artışı sağlarsın. Win/Win

Bence mantıklı. Kullanmıyorsun nasıl olsa. Çok lazım olursa da al 100 150 TL'ye idare edecek bir şey ileride onu da yükseltirsin.

Daha mantıklı RAM almak fakat tüm değerlerin aynı olmasına özen göster.

Kullanmıyorsanız boşa durmasının bi manası yok ki hocam satın gitsin. Hem alacağınız ramle beraber FPS artışı sağlarsınız. Kârlı bir durum.

Mantıklı, RAM daha önemli. Laptopmuş zaten.

Ben zamanında 8GB Ramden 16GB a geçiş yaptığımda harbiden çağ atlamış gibiydim. Sen de alabiliyorsan mutlaka almalısın.

Ben zamanında 8GB Ramden 16GB a geçiş yaptığımda harbiden çağ atlamış gibiydim. Sen de alabiliyorsan mutlaka almalısın.
Yorumlarınız beni gaza getirdi. Ama 2 ay önce 300 olan ram 700 TL olmuş şu anda. Klavye monster pusat kaça satılır sizce? Fiyatı 800 lira şu anda.

Yorumlarınız beni gaza getirdi. Ama 2 ay önce 300 olan ram 700 TL olmuş şu anda. Klavye monster pusat kaça satılır sizce? Fiyatı 800 lira şu anda.
Az kullanılmış, sıkıntısız ve temiz ise 550-700 lira arasında satmanızı tavsiye ederim. Klavyeler bildiğim kadarıyla çok hızlı satılmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…