Klavye satıp RAM almak mantıklı mı?

No Russian

Centipat
8 GB RAM'im var ve laptopumda oyunlarda drop ve FPS düşmesi yaşıyorum. Yazın klavye aldım ama 1.5 ay kullandim. Şu anda kullanmıyorum. Satıp 8 GB RAM almak mantıklı mı? Değer mi?

8 GB RAM'im var ve laptopumda oyunlarda drop ve FPS düşmesi yaşıyorum. Yazın klavye aldım ama 1.5 ay kullandim. Şu anda kullanmıyorum. Satıp 8 GB RAM almak mantıklı mı? Değer mi?
Mantıklı dostum hem kullanmadığın ürünü değerlendirirsin hem de performans artışı sağlarsın. Win/Win 🤩

Kullanmıyorsanız boşa durmasının bi manası yok ki hocam satın gitsin. Hem alacağınız ramle beraber FPS artışı sağlarsınız. Kârlı bir durum.

Ben zamanında 8GB Ramden 16GB a geçiş yaptığımda harbiden çağ atlamış gibiydim. Sen de alabiliyorsan mutlaka almalısın.

Yorumlarınız beni gaza getirdi. Ama 2 ay önce 300 olan ram 700 TL olmuş şu anda. Klavye monster pusat kaça satılır sizce? Fiyatı 800 lira şu anda.
Az kullanılmış, sıkıntısız ve temiz ise 550-700 lira arasında satmanızı tavsiye ederim. Klavyeler bildiğim kadarıyla çok hızlı satılmıyor.

Geri
Yukarı