Klavye ses kısma tuşundan sadece Spotify'den ses kısma

Shadonq

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Logitech G213 klavyem var ve sağ üst tarafın da ses kısma tuşu var. + veya - tuşuna bastığım zaman Spotify ve masaüstü sesini de kısıyor fakat ben sadece Spotify sesini kısmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

wowowowo.png

Şu konuya göz atabilirsiniz, belki çözüm olabilir.

Şu konuya göz atabilirsiniz, belki çözüm olabilir.

Hocam denedim fakat sadece Spotify da olmasını istiyorum konunun dediği gibi yaptığım zaman aımpdan ve masaüstünden ses kısılıyor.

Eki Görüntüle 836428

Hocam atamalar böyle ama şunu belirtmek isterim ki masaüstünden bu tuş atamalarını kaldırmam da gerekli çünkü sistem sesi de kısılıyor.

Şuna değinmek istedim sadece, sizin masaüstü sesini kıstığınız tuşa atadığınız için ikisi birden değişiyor olabilir. Eğer siz sadece bir uygulama üzerindeki sesi etkilesin istiyorsanız mecburen masaüstündeki fonksiyonlarını iptal edeceksiniz yoksa hem Spotify'yı ya da aımp'ı hem de masaüstünün sesini kısmaya devam edecek ve hüsran olacaktır.

Şuna değinmek istedim sadece, sizin masaüstü sesini kıstığınız tuşa atadığınız için ikisi birden değişiyor olabilir. Eğer siz sadece bir uygulama üzerindeki sesi etkilesin istiyorsanız mecburen masaüstündeki fonksiyonlarını iptal edeceksiniz yoksa hem Spotify'yı ya da aımp'ı hem de masaüstünün sesini kısmaya devam edecek ve hüsran olacaktır.

Tam olarak öyle, peki nasıl Windows'un fonksiyonunu iptal edebilirim?

Logitech'in yazılımında olması lazım.

Hocam o ses kısma tuşuna basınca Windows sesi de kısılıyor. Ben onu sadece Spotify'a atamak istiyorum ve G Hub'da öyle bir seçenek yok. Benim bunu büyük ihtimalle Windows üstünden halletmem gerek ama nasıl yapacağımın hakkında bir fikrim yok.

Hocam bende Logitech faresi ve kulaklığı var fakat klavyesi yok ama klavyedeki ayarlarda o tuşların ne işe yarayacağı ayarı vardır. Windows'un bildiğim kadarıyla öyle bir ayarı yok.

Geri
Yukarı