Klavye silme tuşu çalışmıyor

Daha fazla  
Klavyemin silme tuşu bir anda bozuldu. Yeni klavye almama rağmen silme tuşum hala çalışmıyor. Eğer yardım edebilecek birileri varsa teşekkürü bir borç bilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuşunuzu sadece tarayıcıda kullanamıyorsanız eğer, kullandığınız tarayıcının ayarlarından kısayol tuşları ayarlarını değiştirin.

Sorununuz genele yayılmış bir halde ise, yani tüm bilgisayarda silme tuşu çalışmıyor ise şunu bir deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tuşunuzu sadece tarayıcıda kullanamıyorsanız eğer, kullandığınız tarayıcının ayarlarından kısayol tuşları ayarlarını değiştirin.

Sorununuz genele yayılmış bir halde ise, yani tüm bilgisayarda silme tuşu çalışmıyor ise şunu bir deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam yok denedim ama olmuyor.

İade edebilir veya onarım talep edebilirsiniz. Haklarınızı kullanın efendim.
Sıfır aldığım iki klavyeninde silme tuşu bozulması mümkün değil. Üstelik ikinci aldığım kullanmaya başladığım ilk andan beri silmiyor.

Aynı sorun bende de var silme tuşu silmiyor ama NumLock tuşuna bastığımda 0 yazmaya başlıyor. Evdeki diğer PC'ye bağladığımda yine aynı sorunla karşılaştım (harici klavyedir) Model ASUS TUF Gaming K5 Ne yapsam olmadı şu an bu yazıyı ekran klavyesinin silme tuşunu kullanarak yazıyorum. Selim C. Nin attığı video çalışmıyor acil çözüm lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı