Klavye sürücüsünden dolayı mavi ekran hatası

Dargo

Decapat
Daha fazla  
Monster bilgisayarımda yakın zamanda fazla mavi ekran yemeye başladım. BlueScreenView'dan hatanın kaynağına baktığım zaman ise "kbdclass" isimli sorun yazdığını gördüm. Sorunun ne olduğunu kopyaladığımda fark ettim ki klavye sürücüsünden dolayı imiş. Hayatımda bilgisayarı aldığımdan beri bugüne kadar hiçbir zaman harici bir klavye sürücüsü indirmedim.

Bu sorunlardan dolayı hem oyunlarda takılmalar ve mavi ekran sorunları yaşadığım için Monster sitesinden bu konu ile ilgili BIOS güncelleme dosyası istediğimi mesaj ile belirttim. Bana dosyayı attılar fakat benim zaten BIOS versiyonum en günceliydi.

Sorunlarım hala düzelmedi belki bu fan vs. kontrolü yapılan Control Center uygulamasından dolayıdır diye silip tekrar yükledim fakat sabahtan beri günde 3 defa mavi ekran yedim. Yandex disk linkini bırakıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.(bir sorun daha gözüküyor onun ne olduğunu anlamadığımdan dolayı belirtmedim fakat onu da ekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayatımda bilgisayarı aldığımdan beri bugüne kadar hiçbir zaman harici bir klavye sürücüsü indirmedim.
Normal. Sürücü Microsoft'a ait bir sürücü çünkü. Aşağıdaki adımları uygularsan herhangi bir donanım sorunu olmadığı takdirde sorunun düzelir:

Bu adımları uygulamadan önce sistem yedeği al.

Yeni konular

Geri
Yukarı