Klavye temizleme

mearN

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Benim Rampage bir klavyem var ama tuşları galiba çıkmıyor. Cokda zorlamak istemedim açıkçası kırılır diye ama kaç sene oldu temizleyemedim bunu temizlemenin bir yöntemi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage klavyenin hangi modelini kullanıyorsun? Tuşları çıkmayan klavye yok diye biliyorum illa ki çıkıyordur temizlenmesi için. Klavye kutusunun içinden tuş çıkarma aparatı çıktı mı? Aparat yoksa bile klavyenin en köşelerinde ki tuşları kendi imkanlarınla çıkarmaya çalış. Kolay çıkıyorsalar diğerlerini de aynı şekilde halledersin.

Benim blue switch klavyemde tuş ikilemesi vardı. Tüm tuşları elimle çıkarıp, klavyenin vidalarını açarak üstteki metal kısmını da çıkardım. Switchlerin olduğu yeri saç kurutma makinesi(soğuğa alarak) tuttum. Şuan azaldı diyebilirim. Her ay 1 kere sadece tuşları söküp fırça yardımıyla içini temizliyorum.

Rampage klavyenin hangi modelini kullanıyorsun? Tuşları çıkmayan klavye yok diye biliyorum illaki çıkıyordur temizlenmesi için. Klavye kutusunun içinden tuş çıkarma aparatı çıktı mı? Aparat yoksa bile klavyenin en köşelerinde ki tuşları kendi imkanlarınla çıkarmaya çalış. Kolay çıkıyorsalar diğerlerini de aynı şekilde halledersin.

Klavyemin modeli Rampage KB-R66 kutusundan tuş çıkarma aparatı çıkmadı klavyenin kullanmadigim tuşları çıkarmaya çalıştim ama sanki çıkmıyor gibi.
Rampage klavyenin hangi modelini kullanıyorsun? Tuşları çıkmayan klavye yok diye biliyorum illaki çıkıyordur temizlenmesi için. Klavye kutusunun içinden tuş çıkarma aparatı çıktı mı? Aparat yoksa bile klavyenin en köşelerinde ki tuşları kendi imkanlarınla çıkarmaya çalış. Kolay çıkıyorsalar diğerlerini de aynı şekilde halledersin.

Heh tamam çıktı madeni para ile yine de teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı