Klavye tuşlara kendi kendine basıyor

Old1G

Hectopat
Hiçbir sıkıntı yokken laptop klavyem birden bazı harfleri kendiliğinden basmaya falan başladı ya da bir harfe basınca bambaşka bir şey yazıyor mesela X'e basınca X>m falan yazıyor 2'ye basınca W yazıyor. Donanımsal bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum evde küçük kuzenim var büyük ihtimalle rastgele tuşlara bastı ben yokken. Başka bir klavye taktım onda da olacak mı diye nedense onu da algılamadı.

Klavye arızası mümkün en önce bunu kontrol edin. Bunun dışında çeşitli virüsler de bunlara sebep olabiliyor. Öncelikle bir tam tarama yaptırınız. Bilgisayar kullanımınızda da yavaşlama gibi durumlar yaşarsanız format atmanızı öneririm.

Klavye arızası mümkün en önce bunu kontrol edin. Bunun dışında çeşitli virüsler de bunlara sebep olabiliyor. Öncelikle bir tam tarama yaptırınız. Bilgisayar kullanımınızda da yavaşlama gibi durumlar yaşarsanız format atmanızı öneririm.

Kardeşime sordum düşündüğüm gibi kuzenim klavyeyle oynamış bu bir arızaya yol açar mı yoksa bir tuş kombinasyonuna falan bastı bence windovs+numlock b.

Yeni konular

Geri
Yukarı