Klavye tusları bazen basmıyor

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar merhaba, benim bilgisayarımda H, I, G ve 0 ve birkaç tuşa basamıyorum bu sorun dün gece oyun oynarken oldu. Bir tuşa 3-4 kere bastıktan sonra yazmaya başlıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Not: Laptop kullanıyorum.

Mikrofiber bez veya ıslak mendil ile klavyenin arasını ve yüzeyini temizleyip, sonrasında imkan varsa tuşu söküp içini silmek, üfleyerek tozunu atmak veya kulak çöpü ile temizlemek.
Hocam bir sorum daha olacak, ben Samsung laptopun klavyesini kullanıyorum. Tuşları söksem geri takılır mı acaba ve nasıl sökebilirim?

Tamamdır bekliyorum.

Harf aralarını hocam kürdan gibi bir şeyle temizlerseniz iyi olur arasına küçük parçalar girmiş olabilir.

Hocam şu an telefona geçtim. Ben ayda en az 1 kere tuş aralarına ıslak mendil ve kürdan ile siliyordum yani tozlanmadan dolayı olacağını sanmıyorum. Benim klavye laptop klavyesi olduğu için geçen gün a tuşunu söktüm geri takamadım yapıştırıcı ile tuşu yapıştırmak zorunda kaldım ve şu an a tuşunda sorun yok.

Eki Görüntüle 866140

Eki Görüntüle 866138

Eki Görüntüle 866136
Fotoğraf görüntülememiyormuş. Pardon.

Hocam bir sorum daha olacak, ben Samsung laptopun klavyesini kullanıyorum. Tuşları söksem geri takılır mı acaba ve nasıl sökebilirim?

Hocam aman yapmayın sakın.
Hocam şu an telefona geçtim. Ben ayda en az 1 kere tuş aralarına ıslak mendil ve kürdan ile siliyordum yani tozlanmadan dolayı olacağını sanmıyorum. Benim klavye laptop klavyesi olduğu için geçen gün a tuşunu söktüm geri takamadım yapıştırıcı ile tuşu yapıştırmak zorunda kaldım ve şu an a tuşunda sorun yok.

Eki Görüntüle 866140

Eki Görüntüle 866138

Eki Görüntüle 866136
Fotoğraf görüntülememiyormuş. Pardon.

Hocam görüntüleme yetkimiz yokmuş.

Ben CTRL'yi söktüm geri takamadım laptop klavyesine yapmayın laptopu alın ters çevirin biraz sallayın emin olun daha iyi.

Dediğim gibi laptopu çevirip sallayın geri takmak işkence hatta ben takamadım bile yani o kadar.

Ben CTRL'yi söktüm geri takamadım laptop klavyesine yapmayın laptopu alın ters çevirin biraz sallayın emin olun daha iyi.

Dediğim gibi laptopu çevirip sallayın geri takmak işkence hatta ben takamadım bile yani o kadar.

Hocam yukarıda bir arkadaş klavye tuş ömrü bitmiş olabilir yazmış. Sizin dediğinizi yaptım gene çözülmedi. Kablolu klavye mi alsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı