Çözüldü Klavye tuşları yanlış çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Az önce GTA 5 oynuyordum W ye bastığımda oyundan attı sonra S'ye bastım Windows arama yeri çıktı. F'ye bastım dosya gezgini açılmaya başladı ve geri bildirim merkezi falan açıldı. Buraya zor girdim klavye delirdi.

1626792605634.png

Kaspersky böyle bir şey buldu anlamadım bir şey ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam oyun bayağıdır var Kaspersky ile bir sürü kez tarama yaptım virüs oyun değil buymuş.

Eki Görüntüle 1113516

Hocam mümkünse USB ile temiz format atın çok gerek yok gibi ama siz gene de atın bende hep korsan oynuyordum keylogger ve camlogger yedim hesaplarım insta vb şeyler çalındı size de tavsiyem korsan oynamayıp Steam'deki indirimli veya ücretsiz oyunlara yönelmeniz.
Az önce GTA 5 oynuyordum W ye bastığımda oyundan attı sonra S'ye bastım Windows arama yeri çıktı. F'ye bastım dosya gezgini açılmaya başladı ve geri bildirim merkezi falan açıldı. Buraya zor girdim klavye delirdi.

Eki Görüntüle 1113492

Kaspersky böyle bir şey buldu anlamadım bir şey ne yapmalıyım.

Çöz tuşuna tıklayın.

Şimdi düzeldi PC nasıl silmem gerektiğini biliyorum hocam sadece acaba o uygulama ile bağlantısı var mı diye soruyorum veya neden öyle oldu klavye halen silmedim.

Bug olmuştur FN tuşu falan takılmıştır büyük bir sorun olduğunu sanmıyorum ama yine de Kaspersky ile tam tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı