Klavye tuşunu fareye atama

das kapital

Decapat
Daha fazla  
Logitech GMX518 adlı fareyi kullanıyorum. Star Wars: Battlefront II oynarken atılma yeteneği alt tuşunda ve buna basmak çok zor oluyor bu yüzden alt tuşunu farenin yan tuşlarına atamak istiyorum. Nasıl yapabilirim? G HUB uygulamasını kurcaladım ama yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech GMX518 adlı fareyi kullanıyorum. Star Wars: Battlefront II oynarken atılma yeteneği alt tuşunda ve buna basmak çok zor oluyor bu yüzden alt tuşunu farenin yan tuşlarına atamak istiyorum. Nasıl yapabilirim? G HUB uygulamasını kurcaladım ama yapamadım.

Mouse buttonx diye bir uygulama var oradan denediniz mi?

Oyunun kontrol ayarlarından değiştirmeyi denediniz mi?
Oyun ayarları içerisinde kontroller kısmını kontrol etmeyi denediniz mi?
evet denedim mouse button 4 de bastığımda olmuyor. sayfada geriye gidiyor.

Mouse buttonx diye bir uygulama var oradan denediniz mi?
yazılımı indirip denedim lakin klavye tuşlarını atayabileceğimiz bir sekme göremedim.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam tuş atamaları bölümünden geri ataması yapılı tuşa tıklayıp oradan kapatılıyordu.
1666946113089.png

ghub i en son kullandığıma kıyasla arayüzü değişmiş. şuan sadece makrolar ve tümleştirmeler bölümü var. tümleştirmeler discord obs için. sanırsam dediğiniz tuş atamaları bölümü makrolarda olması lazım ama yok. lakin kendimiz makro ekleyebiliyoruz.
eski ghub da dpi ayarlarını vs. değiştirirdim ama hiç bir şey yapamıyorum şuan.

Eki Görüntüle 1555698

G HUB'i en son kullandığıma kıyasla arayüzü değişmiş. Şu an sadece makrolar ve tümleştirmeler bölümü var. Tümleştirmeler Discord OBS için. Sanırsam dediğiniz tuş atamaları bölümü makrolarda olması lazım ama yok. Lakin kendimiz makro ekleyebiliyoruz.
Eski G HUB da DPI ayarlarını vs. değiştirirdim ama hiçbir şey yapamıyorum şu an.

Hocam birazdan eve varıcam eve varınca bir bakayım sonra size geri dönüş yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı