Klavye üzerinden video ve müzik nasıl durdurulur?

Cryintis

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, oyun oynarken veya başka bir işle uğraşırken müzik dinliyorum ve Alt+Tab'a inmeden müziğimi durdurmak, sesini kısmak veya müziği geçmek istiyorum.
YouTube'dan da aynı şey geçerli arka planda oynatırken klavye üzerinden Alt+Tab atmadan durdurmak, sesini kısmak istiyorum.
İnternetten araştırdım fakat farklı farklı programlar, Driverlar kurdurtuyorlar ve açıkçası güvenemedim. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Örneğin benim klavyemde multimedia özelliği var üst düzey birşey olmamasına rağmen. Fn + F5 ve F7 arasında ses açma, kısma, videoyu durdurma gibi özellikler var. Bu özellik klavyenizde yoksa ya multimedia özelliği olan bir klavye alacaksınız ya da driverlar kuracaksınız :). Bu arada driver değil program kuruyorsunuz.

Bu video belki yardım eder.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örneğin benim klavyemde multimedia özelliği var üst düzey bir şey olmamasına rağmen. Fn + F5 ve F7 arasında ses açma, kısma, videoyu durdurma gibi özellikler var. Bu özellik klavyenizde yoksa ya multimedia özelliği olan bir klavye alacaksınız ya da driverlar kuracaksınız :). Bu arada driver değil program kuruyorsunuz.

Bu video belki yardım eder.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1- klavyemde fn tuşu yok :D
2- bazı videolarda ve makalelerde driver kurdurtuyorlar.
3- attığınız videoyu inceleyeceğim teşekkürler.

Selamlar, oyun oynarken veya başka bir işle uğraşırken müzik dinliyorum ve Alt+Tab'a inmeden müziğimi durdurmak, sesini kısmak veya müziği geçmek istiyorum.
YouTube'dan da aynı şey geçerli arka planda oynatırken klavye üzerinden Alt+Tab atmadan durdurmak, sesini kısmak istiyorum.
İnternetten araştırdım fakat farklı farklı programlar, Driverlar kurdurtuyorlar ve açıkçası güvenemedim. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Aynı sorundan muzdaribim oyun oynarken arada müzik açmak istiyorum klavyemin fonksiyon tuşlarında yok maalesef. Ne yapmalıyız? Atayabiliyor muyuz tuş?

Geri
Yukarı