Klavye ve fare bağlantısı kendiliğinden kopuyor

Uğur POLAT

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktan anlayacağınız gibi fare ve klavye durduk yere gidip gelme eğiliminde. USB çıkışlarında sorun olup olmadığını anlayamadım çünkü gidince geri geliyor. Eğer gelmezse ben tekrardan çıkarıp takma işlemi yaptığım zaman düzeliyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam küçük bir Windows güncelleştirmesi sonucu son 3 ya da 4 gündür bu sorunu yaşıyorum. Anakartımda problem olmasından korkuyorum.
Yararı dokunur mu bilmiyorum ama format atmak sizce bu sıkıntıyı çözmeme yardımcı olur mu?
Kullandığım klavye: Eski bir Logitech MK300 kablosuz klavye. Kullandığım fare: Logitech G300S. Sistemim 850 Evo bir SSD'ye kurulu Ryzen 1800x 32GB RAM'i olan bir sistem. Ayrıca şu ana kadar aygıt yöneticisinden fare ve klavye için güç seçeneklerini değiştirdim işe yaramadılar. Bütün sürücülerimi de güncelledim. Sistem geri yükleme yapamadım çünkü Windows App gibi bir dosyada sıkıntı çıktı. Sanırım son zamanda yüklediğim Forza Horizon 4'ün dosyasını geri yükleme halledemedi.
Anakartımın (ASUS Crosshari VI Hero) BIOS güncellemesini de yaptım. Hatta ardından herhangi bir şeyi yanlışlıkla değiştirdim mi acaba düşüncesine girip BIOS ayarlarımı da "default"a aldım. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu merak ediyorum açıkçası. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için çok teşekkür ederim. Yonga setimi sorun çıktıktan sonra güncellemiştim ve düzelme olmamıştı. Şimdi asmedia sürücüsünü güncelliyorum sizi haberdar edeceğim.
Üzülerek söylüyorum maalesef sıkıntı devam etmekte.

Şu an bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum yardım ederseniz çok sevirinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı