Klavye ve Fare önerisi

Berat7892

Kilopat
Daha fazla  
1-2 hafta içerisinde SteelSeries Apex Pro almayı düşünüyorum (TKL olmayacak)
Bir de Razer Blackwidow V3 Pro düşünüyorum ikisi arasında kaldım. Başka önerebileceğiniz bu ayarlarda klavye var mı? Mouse olarak hiç karar veremiyorum Basilisk V3 düşünüyorum çünkü v1'ini kullanıyordum bayağı memnun kalmıştım.

FPS oyunları için Huntsman Elite'a bakabilirsiniz. Onun dışında BW V3 Pro öneririm. Mouse olarak da DeathAdder V2 X Hyperspeed bakabilirsiniz. Eğer tutuşunuza daha fazla uyuyorsa Basilisk alın.

Hocam karar sizin tabi ama bence RGB için para vermeyin. Örnek olarak V3 ile V2 arasında çok aham şaham bir özellik farkı yoktur.

FPS oyunları için Huntsman Elite'a bakabilirsiniz. Onun dışında bw V3 Pro öneririm. Mouse olarak da DeathAdder V2 X HyperSpeed bakabilirsiniz. Eğer tutuşunuza daha fazla uyuyorsa Basilisk alın.

LoL ağırlıklı oynuyorum Apex Pro hakkında ki düşünceniz nedir?
Hocam karar sizin tabii ama bence RGB için para vermeyin. Örnek olarak V3 ile V2 arasında çok aham şaham bir özellik farkı yoktur.

Usta vallahi sarıyor ya :D nedense sürekli Apex Pro'ya yöneliyorum her türlü ya.

Sarıyor evet ama 10 gün sarıyor sonra umursamıyorsun haberin olsun.

Daha önceden ASUS ROG scope Deluxe modelini kullandım sorun olmadı 1-2 aydır klavyem yok plastik kullanıyordum.
Apex Pro, LoL için gereksiz hocam. Omni Switch'ler tamamen hıza odaklı ancak en hızlısı olamadığı gibi de tuş hissiyatı kötü.

V3 Pro da çok ideal geliyor ya gerçekten hem de kablosuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı