Klavye ve fare önerisi

Bütçe
200 (max 220-230)

Kayra Orhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçeyi belirttim bu zamanda bu bütçeye klavye ve fare bulunabilir mi? Bulunursa ne önerirsiniz?

klavye fare'yi biraz açman lazım. mekanik istiyormusun, dandik bir şey olabilir mi? ikinci el kullanırmısın gibi

Klavye Fare'yi biraz açman lazım. Mekanik istiyor musun, dandik bir şey olabilir mi? İkinci el kullanır mısın gibi.

2. el olsun istemiyorum hocam ışığa veya mekanik olmasına gerek yok bassın yeter ve Trendyol'da bir sürü ucuz var ama Trendyol oyun bakımından kazık atıyor ve benim de klavye ve fare hakkında bir fikrim yok bu yüzden sordum ama gecikmeli olmasın yeter çok şeye ihtiyacım yok.

o fiyatlara 0 kaliteli bulmak imkansız. kalitesiz yan markalardan mekanik hisli bir klavye, ucuz yollu bir mouse alabilirsin. öneri biraz gereksiz, ürünlerin yorumlarına bakıp ihtiyacını karşılıyor mu diye baksan yeterli olur gibi.

Hocam yorumlara güvenmiyorum ben en kötü sistemlere bile iyi diyorlar bana öneri lazım yapmayacaksanız teşekkürler yorumlarınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…