Klavye ve fare önerisi

Bütçe
200 (max 220-230)
Klavye Fare'yi biraz açman lazım. Mekanik istiyor musun, dandik bir şey olabilir mi? İkinci el kullanır mısın gibi.

2. el olsun istemiyorum hocam ışığa veya mekanik olmasına gerek yok bassın yeter ve Trendyol'da bir sürü ucuz var ama Trendyol oyun bakımından kazık atıyor ve benim de klavye ve fare hakkında bir fikrim yok bu yüzden sordum ama gecikmeli olmasın yeter çok şeye ihtiyacım yok.

2. el olsun istemiyorum hocam ışığa veya mekanik olmasına gerek yok bassın yeter ve Trendyol'da bir sürü ucuz var ama Trendyol oyun bakımından kazık atıyor ve benim de klavye ve fare hakkında bir fikrim yok bu yüzden sordum ama gecikmeli olmasın yeter çok şeye ihtiyacım yok.
o fiyatlara 0 kaliteli bulmak imkansız. kalitesiz yan markalardan mekanik hisli bir klavye, ucuz yollu bir mouse alabilirsin. öneri biraz gereksiz, ürünlerin yorumlarına bakıp ihtiyacını karşılıyor mu diye baksan yeterli olur gibi.

O fiyatlara 0 kaliteli bulmak imkansız. Kalitesiz yan markalardan mekanik hisli bir klavye, ucuz yollu bir mouse alabilirsin. Öneri biraz gereksiz, ürünlerin yorumlarına bakıp ihtiyacını karşılıyor mu diye baksan yeterli olur gibi.

Hocam yorumlara güvenmiyorum ben en kötü sistemlere bile iyi diyorlar bana öneri lazım yapmayacaksanız teşekkürler yorumlarınız için.

Geri
Yukarı