Klavye ve mouse çalışmıyor

771493

Femtopat
Bilgisayarı açtım ama klavye ve mouse çalışmıyor. Telefonumu taktım şarj ediyordu ama mouse ve klavye çalışmıyor. Yardım edebilir misiniz?

Sorun değil hocam ben bu arada bilmediğim bir şekilde belki bakılabiliyordur diye sordum yanlış anlamayın yani lütfen. Çözümü nedir yani hocam?
Klavye ve mouse yoksa zaten kontrol edemezsin.
Buralardaki konulara bakabilirsiniz. Alttaki sosyal konusunda da @eren28tr adlı arkadaşın dediği gibi BİOS pilini çıkarıp takmak işe yarayabilirmiş. Başka da bilmiyorum umarım çözülür sorununuz.

Klavye ve mouse yoksa zaten kontrol edemezsin.
Buralardaki konulara bakabilirsiniz. Alttaki sosyal konusunda da @eren28tr adlı arkadaşın dediği gibi BIOS pilini çıkarıp takmak işe yarayabilirmiş. Başka da bilmiyorum umarım çözülür sorununuz.

Teşekkür ederim. Deneyip bilgilendireceğim.

@Kel Özghür BIOS pilini takıp çıkardım. PC başlarken keyboard error diye yazı geliyor.

IMG_20240402_230549.jpg

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Deneyip bilgilendireceğim.

@Kel Özghür BIOS pilini takıp çıkardım. PC başlarken keyboard error diye yazı geliyor.

Eki Görüntüle 2157604
Bileniyorum. Eğer tanıdığınız bir bilgisayarcı varsa götürün ya da konuyu öne çıkarın belki daha bilgili kişilere denk gelebilirsiniz. Umarım çözülür sorununuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı