Klavye ve mouse hareket etmiyor

eefeozer

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben yeni anakart, işlemci, RAM aldım. Aldığım gün bilgisayarımı açtığımda sadece bu ekranda kaldım klavyenin işığı yanıyor fakat hiçbir şekilde tuşları algılamıyor. Aynı şey mouse içinde geçerli. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 16239538471954446896624328373236.jpg
    16239538471954446896624328373236.jpg
    231,3 KB · Görüntüleme: 65
PS2 portlarını aktive etmek için regedit düzenlemen gerek. Bunun için bir USB klavye-fare seti lazım. Yardımcı olabilirim.

Adımlar;
1- Regedit'i aç.
2- HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Services > i8042prt dizinine gel.
3- Start yazan değeri bul.
4- Bu değeri 1 yap.
5- Bilgisayarını yeniden başlat.
6- Sınavlarım yaklaşıyor, dua et :D

Merhabalar. Ben yeni anakart, işlemci, RAM aldım. Aldığım gün bilgisayarımı açtığımda sadece bu ekranda kaldım klavyenin işığı yanıyor fakat hiçbir şekilde tuşları algılamıyor. Aynı şey mouse içinde geçerli. Ne yapmam lazım?

Merhaba, birkaç önemli parça değiştirdiğinden dolayı sistem algılamakta zorluk çekiyor olabilir, format atarsan düzelecektir.

Merhaba, birkaç önemli parça değiştirdiğinden dolayı sistem algılamakta zorluk çekiyor olabilir, format atarsan düzelecektir.
Klavye Ve mouseyi hareket ettiremiyorum biosa bile giremiyorum onu nasıl halledeceğim
PS2 portlarını aktive etmek için regedit düzenlemen gerek. Bunun için bir USB klavye-fare seti lazım. Yardımcı olabilirim.

Adımlar;
1- Regedit'i aç.
2- HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Services > i8042prt dizinine gel.
3- Start yazan değeri bul.
4- Bu değeri 1 yap.
5- Bilgisayarını yeniden başlat.
6- Sınavlarım yaklaşıyor, dua et :D
klavye ve mouse hiç bir şekilde hareket etmiyor oraya nasıl geleceğim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı