Mouse stabil hareket etmiyor

mami2341

Decapat
Merhabalar. Şöyle anlatayım sorunumu, mouse da çok kötü bir anlamadığım sorun vardı ve bu sorun son 2 aydır falan oluşmuştu. Hareket ettirirken normalden farklı bir şekilde insanı sinir ettiren bir kullanımı olmuştu. Sonra dün yeni bir kablolu mouse aldım ve bunda da ona benzer bir sorun var tam anlatamadım ama diyelim Zula da arkamda adam var arkama dönmem için mouse 360 derece gibi döndürmem gerekiyor bu yüzden oyun bile oynayamıyorum. Mouse Pad'in üstünde kullanırken daha da kötü hareket ediyor, mouse u yeni aldığıma göre PC'de mi bir sorun var anlamadım. Yardımcı olusanız çok sevinirim.

Mouse okuyucusundan kaynaklı olabilir. Optik okuyucular ani hareketler için iyi değil. Ben lazer okuyuculu bir mouse'a geçtim ve ne kadar hızlı döndürürsem döndüreyim algılayabiliyor.
Tam tersi olmasın? Lazer okuyuculu mouselarda input lag ve takılma sorunu yaşanır. Şu an en sorunsuz okuyucu optiktir.

Evet yanlış yazmışım. Tam tersi olması gerekiyor.
Anlamadığım şey şu eski mouse da Bi sorun yoktu son 2 aydır falan sorun oldu ve yeni mouse de de aynı sorun var acaba sistemle alakalı Bi sorun mu var bu benim oyun oynamama engel oluyor pc 'nin de Bi anlamı kalmıyor zaten yeni almıştım pc' yi format atsam düzelebilir mi

Geri
Yukarı