Çözüldü Klavye yazılımda bulanıklaştı ve Aura Creator'da desteklenmiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s.erdem

Picopat
Daha fazla  
Klavyemi ilk aldığımda Aura Creator üzerinden istediğim düzenlemeleri yapabiliyordum, ancak daha sonra yazılımdaki klavye görüntü bulanıklaştı. Uygulama içerisinde "Bu cihaz yakında desteklenecektir. Takipte kalın" uyarısıyla karşılaştım, ancak aylardır bu durum devam ediyor. Üstelik klavyem zaten desteklenen cihazlar arasında bulunuyor ve yeni bir çıkış yapmamıştı. Ne yaptıysam çözümünü bulamadım. Aygıt Yöneticisi'nde klavyemin fare kategorisinde bulunması da dikkatimi çekti. Bu durumun sorunun bir parçası olabileceğini düşünüyorum. Eğer öyleyse, nasıl çözebileceğim konusunda yardımınızı rica ediyorum. Herhangi bir fikri olan var mı? Teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (13).png

Çözüm
Hocam çözümüm yok ama ASUS ROG ekipman kullanmıştım ve Armoury Crate'in berbat olduğunu söyleyebilirim. Format atınca bile yüklemede açmada sorun oluyordu yazılımda.

Her şeyi ASUS'tan alayım, yazılımsal bir sorun çıkmaz diye düşündüm, ancak hiç düşündüğüm gibi olmadı, yazılımlarının çoğu cidden çok hantal ve sık sık hatayla karşılaşabiliyorsun, sürekli bir şunu algılamadı tekrar takayım, şunun şurası böyle oldu yeniden başlatayım, donanım olarak ne kadar güçlüyse de yazılım olarak o kadar eksikler bence.

Sürücüyü kaldırıp, tekrar Update yaptığımda yine mouse sürücüsü olarak iniyor cidden anlayamadım.

Online müşteri hizmetlerine yazdım ve sorunu çözdüm, Armoury Crate yazılımını kaldırma aracıyla yazılımı sildim ve ardından tekrar kurulumunu gerçekleştirdim. Sonuç olarak, klavyem tekrar düzenlenebilir hale geldi.
Hocam çözümüm yok ama ASUS ROG ekipman kullanmıştım ve Armoury Crate'in berbat olduğunu söyleyebilirim. Format atınca bile yüklemede açmada sorun oluyordu yazılımda.

Her şeyi ASUS'tan alayım, yazılımsal bir sorun çıkmaz diye düşündüm, ancak hiç düşündüğüm gibi olmadı, yazılımlarının çoğu cidden çok hantal ve sık sık hatayla karşılaşabiliyorsun, sürekli bir şunu algılamadı tekrar takayım, şunun şurası böyle oldu yeniden başlatayım, donanım olarak ne kadar güçlüyse de yazılım olarak o kadar eksikler bence.

Sürücüyü kaldırıp, tekrar Update yaptığımda yine mouse sürücüsü olarak iniyor cidden anlayamadım.

Online müşteri hizmetlerine yazdım ve sorunu çözdüm, Armoury Crate yazılımını kaldırma aracıyla yazılımı sildim ve ardından tekrar kurulumunu gerçekleştirdim. Sonuç olarak, klavyem tekrar düzenlenebilir hale geldi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-26 164037.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-26 164037.png
    135,3 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı