Klavyede bir tuşa bastığımda o tuş sırasını yazıyor

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Klavyede mesela r tuşuna bastığımda o tuşun bulunduğu tüm sırayı yazıyor. Mesela r tuşuna bastığımda "qwertyuıopğü" yazıyor bu sorun "e r D F X C" bu tuşlarda var ve bunlar silmek için çıkarttığım tuşlar. Bu olayda klavyemi silmek için birkaç tuş çıkarttım ve tuşları geri taktığımda oldu. Göstermek fotoğraf çektim. Fotoğrafta r tuşuna basınca site bu tuşlara bastınız diyor.

Dosya Ekleri

• 20210802_004708.jpg
    20210802_004708.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin içini mi söktünüz yoksa sadece üstteki tuşları mı çıkarttınız?

Üstteki tuşları çıkarttım mekanik tuşları sildim aralarını sildim ıslak mendille çıkan tuşu sildim taktım.
Klavyenin içini mi söktünüz yoksa sadece üstteki tuşları mı çıkarttınız?

Klavyede hangi tuşlara bastıysam link çalıştırma vs açılmış klavye ayarı sıfırlama gibi bir şey mümkün mü?

Klavyenin içine yanlışlıkla sıvı kaçırmış olabilir misiniz? Genellikle bu tür durumlar klavyenin içine sıvı kaçtığında oluyor.

Klavyenin içine yanlışlıkla sıvı kaçırmış olabilir misiniz? Genellikle bu tür durumlar klavyenin içine sıvı kaçtığında oluyor.

Ayran kaçtı döküldü diye klavyeyi tuşları çıkartmadan sildim hiçbir sorun yoktu. 15dakika sonra hala sorun yoktu ama aralarda leke vardı tilt oldum tuşları çıkarttım sildim taktım böyle oldu. Tuşlara basarak rastgele programlar açtım sanırım ben ondan olduğunu düşünüyorum. Sıvı kaçmışsa ne yapmam lazım?
Bu arada r tuşunu az önce tekrar çıkarttım çıkartınca düzeldi????
bu arada r sadece r tuşu düzeldi diğerleri aynı @Sıradan Varlık

Ayran kaçtı döküldü diye klavyeyi tuşları çıkartmadan sildim hiçbir sorun yoktu. 15dakika sonra hala sorun yoktu ama aralarda leke vardı tilt oldum tuşları çıkarttım sildim taktım böyle oldu. Tuşlara basarak rastgele programlar açtım sanırım ben ondan olduğunu düşünüyorum. Sıvı kaçmışsa ne yapmam lazım?
Bu arada r tuşunu az önce tekrar çıkarttım çıkartınca düzeldi????
bu arada r sadece r tuşu düzeldi diğerleri aynı @Sıradan Varlık
Tuşları ne ile sildiniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı