Klavyede bir tuşa bastığımda o tuş sırasını yazıyor

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Klavyede mesela r tuşuna bastığımda o tuşun bulunduğu tüm sırayı yazıyor. Mesela r tuşuna bastığımda "qwertyuıopğü" yazıyor bu sorun "e r D F X C" bu tuşlarda var ve bunlar silmek için çıkarttığım tuşlar. Bu olayda klavyemi silmek için birkaç tuş çıkarttım ve tuşları geri taktığımda oldu. Göstermek fotoğraf çektim. Fotoğrafta r tuşuna basınca site bu tuşlara bastınız diyor.

Dosya Ekleri

• 20210802_004708.jpg
    20210802_004708.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
R tuşuna bastığımda klavyeyi temizlerken izlediğim videonun linki çıkıyor. acaba bir tuş basılı mı kaldı? bence sıvı kaçmasından dolayı değil @Sıradan Varlık
Bilemiyorum hocam. Sıvı kaçmasından başka bir şey gelmiyor aklıma. Klavyeyi bilgisayardan sökün 1 gün falan bekletin sonuç gene aynı olursa teknik servise götürmekte fayda var.
R tuşuna bastığımda klavyeyi temizlerken izlediğim videonun linki çıkıyor. acaba bir tuş basılı mı kaldı? bence sıvı kaçmasından dolayı değil @Sıradan Varlık
Aslında basılı kalması klavyeye su kaçtığını gösteren bir işaret.

Güncelleme: R ye sadece bir kere bastığımda linki yapıştırıyor, basılı tutunca r harfini yazıyor. @Sıradan Varlık bir bilginiz var mı? fazla rahatsız ettim kusura bakmayın.
Arkadaşlar sorun çözüldü. Tuşları tekrar çıkarttım hepsini geri taktım ve bir kaçında düzeldi bir kaçında da zamanla düzeldi yani çözümü garip bir şekilde zaman. Bekleyince düzeliyor.

Son düzenleme:
Güncelleme: R ye sadece bir kere bastığımda linki yapıştırıyor, basılı tutunca r harfini yazıyor. @Sıradan Varlık bir bilginiz var mı? Fazla rahatsız ettim kusura bakmayın.
Arkadaşlar sorun çözüldü. Tuşları tekrar çıkarttım hepsini geri taktım ve bir kaçında düzeldi bir kaçında da zamanla düzeldi yani çözümü garip bir şekilde zaman. Bekleyince düzeliyor.

Islak mendil havasız kalınca buharlaşamamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı