Çözüldü Klavyede D tuşu diğer tuşlarla beraber çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kafaatanzi

Hectopat
Valorant oynarken bir anda sağ çapraz gidememeye başladım. D, S ve W ile aynı anda basmıyordu. D tuşu ile bazı tuşlar aynı anda çalışabilirken bazıları çalışamıyor. Mesela G, H tuşları ile aynı anda çalışabiliyorken X, A, W, S gibi tuşlarla aynı anda basmıyor. D ye basılı tuttuğum süre boyunca belirttiğim tuşlara basmıyor. Yazı yazarken de aynı şey. Sorun nedir?

Çözüm
Hocam aynı durum benim klavyedede var sorunu bende bilmiyorum W, A, S ve D tuşlarında sıkıntı yok diğer tuşlara aynı anda basınca klavye donuyor o sorun ucuz klavye olduğu için düşünüyorum çünkü 2-3 tane klavye değiştirdim ucuz bir miktara hepsinde de aynı sorun var int kafeye gidiyorum klavye güzel olduğu için sorun çıkarmıyor.

Ustam klavyem 1K civarında fiyatı var. 1K artık ucuzsa bir şey diyemeyeceğim. Ama sebebini buldum zaten. Ü tuşu basılı kalmış ama yazmıyordu. Ü'yü kaldırınca düzeldi klavye. :D
Valorant oynarken bir anda sağ çapraz gidememeye başladım. D, S ve W ile aynı anda basmıyordu. D tuşu ile bazı tuşlar aynı anda çalışabilirken bazıları çalışamıyor. Mesela G, h tuşları ile aynı anda çalışabiliyorken X, A, W, s gibi tuşlarla aynı anda basmıyor. D ye basılı tuttuğum süre boyunca belirttiğim tuşlara basmıyor. Yazı yazarken de aynı şey. Sorun nedir?

Hocam aynı durum benim klavyedede var sorunu bende bilmiyorum W,A,S ve D tuşlarında sıkıntı yok diğer tuşlara aynı anda basınca klavye donuyor o sorun ucuz klavye olduğu için düşünüyorum çünkü 2-3 tane klavye değiştirdim ucuz bir miktara hepsinde de aynı sorun var int kafeye gidiyorum klavye güzel olduğu için sorun çıkarmıyor.

Valorant oynarken bir anda sağ çapraz gidememeye başladım. D, S ve W ile aynı anda basmıyordu. D tuşu ile bazı tuşlar aynı anda çalışabilirken bazıları çalışamıyor. Mesela G, h tuşları ile aynı anda çalışabiliyorken X, A, W, s gibi tuşlarla aynı anda basmıyor. D ye basılı tuttuğum süre boyunca belirttiğim tuşlara basmıyor. Yazı yazarken de aynı şey. Sorun nedir?

Ayni sorunun benzeri bende de oluyor. Shift ile yururken elime silah alamiyorum. Genellikle ofis klavyelerinde oluyor bu ayni anda 4-5 tane tuşa basıldığında algılamıyor.

Hocam aynı durum benim klavyedede var sorunu bende bilmiyorum W, A, S ve D tuşlarında sıkıntı yok diğer tuşlara aynı anda basınca klavye donuyor o sorun ucuz klavye olduğu için düşünüyorum çünkü 2-3 tane klavye değiştirdim ucuz bir miktara hepsinde de aynı sorun var int kafeye gidiyorum klavye güzel olduğu için sorun çıkarmıyor.

Ustam klavyem 1K civarında fiyatı var. 1K artık ucuzsa bir şey diyemeyeceğim. Ama sebebini buldum zaten. Ü tuşu basılı kalmış ama yazmıyordu. Ü'yü kaldırınca düzeldi klavye. :D

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı