Çözüldü Klavyede FN Tuşu Nasıl Aktif Edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ozan.C.K

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. ASUS ROG STRIX Scope RX aldım fakat FN tuşu aktif gözükmüyor. Onu nasıl aktif hale getiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese iyi günler. ASUS ROG STRIX Scope RX aldım fakat FN tuşu aktif gözükmüyor. Onu nasıl aktif hale getiririm
Klavyede FN fonksiyonlarında F Lock veyahut Lock diye bir tuş var ise onu dene derim, olmadı BIOS menüde ayarları kurcalar tuş görevleri gibi bir menü bulunur orada belki checkbox vardır.
Herkese iyi günler. ASUS ROG STRIX Scope RX aldım fakat FN tuşu aktif gözükmüyor. Onu nasıl aktif hale getiririm
Klavyede FN fonksiyonlarında F Lock veyahut Lock diye bir tuş var ise onu dene derim, olmadı BIOS menüde ayarları kurcalar tuş görevleri gibi bir menü bulunur orada belki checkbox vardır.

Çözüm
Teşekkür ediyorum. Insert tuşunun altında Fn Lock yazıyormuş yeni fark ettim, FN ile beraber basınca açıldı.

Geri
Yukarı