Çözüldü Klavyede hangi tuşa basılırsa 'bu bilgisayar' açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Basar.png

Hectopat
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5700X
ASUS TUF GeForce RTX2060 GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12
Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2X8GB) 3600Mhz CL18 1.35V DDR4
Asus Prime B450M-K II Amd B450 DDR4 4400 MHz (OC) Am4 mAtx
COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L V2
SilverStone PS15 PRO SST-PS15B-PRO 3
Cooler Master 750W MWE V2 80+ Bronze
-----------------------------------------------------------------------------------------
Dell Latitude 7490 – Intel i7 8650U 32GB RAM 500SSD
Meslek
Hyundai Assan Otomobil Fabrikasında User Support
Arkadaşlar selam,
Sorunu aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz böyle bir sıkıntım var. Herhangi başka klavye taktığımda böyle bir sıkıntı yok ancak bu klavyede böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Bilgisayarda kullandığım herhangi bir makro programı vb. bir şey yoktur. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Klavyenin sürücüsünü aygıt yöneticisinden silin, sağ tıklayıp donanım değişiklerini taramaya basın. Klavyenin ayrı olarak programı mevcut mu?
Klavyenin sürücüsünü aygıt yöneticisinden silin, sağ tıklayıp donanım değişiklerini taramaya basın. Klavyenin ayrı olarak programı mevcut mu?
Hayır AliExpress'den aldım klavyeyi ekstra bir programı mevcut değil ancak şimdi dediğiniz aygıt yöneticisi olayını yapacağım.

Bu siteden klavyede tuşa tıkladığınızda hangi tuşu bastığınızı gösteriyor, belki klavye arızalı veya sıvı temasından dolayı yanlış tuşlara basıp kısayol açıyor olabilir.

Bu siteden klavyede tuşa tıkladığınızda hangi tuşu bastığınızı gösteriyor, belki klavye arızalı veya sıvı temasından dolayı yanlış tuşlara basıp kısayol açıyor olabilir.
Hocam buna gerek bile kalmadı sorun ilk dediğiniz yöntem sonrasında düzeldi teşekkür ederim :D

Geri
Yukarı