Klavyede @ işareti yapılmıyor

Dxnoz

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Arkadaşlar 1 hafta veya 5 gün önce mini klavye almıştım. Klvaye geldiğinde kurdum altgr ve Q yaptığımda @ bu işaret oluyordu. Bugün ise bilgisayarı açtım ve alt gr Q yaptığımda @ bu işaret olmuyordu. Alt gr tuşu çalışıyor dil Türkçe Q onda da sorun yok virüsten şüphelendim Kaspersky tarama yaptırdım onda da sorun cıkmadı bu sorun neden dolayı olabilir normalde çalışıyordu ama az önce yaptığımda ne yazikki @ bu işareti alamıyorum onun yerine qq bu geliyor yardımcı olur musunuz? Telefondan yazdım.

Öncelikle merhaba. Arkadaşlar 1 hafta veya 5 gün önce mini klavye almıştım. Klvaye geldiğinde kurdum altgr ve Q yaptığımda @ bu işaret oluyordu. Bugün ise bilgisayarı açtım ve alt gr Q yaptığımda @ bu işaret olmuyordu. Alt gr tuşu çalışıyor dil Türkçe Q onda da sorun yok virüsten şüphelendim Kaspersky tarama yaptırdım onda da sorun cıkmadı bu sorun neden dolayı olabilir normalde çalışıyordu ama az önce yaptığımda ne yazikki @ bu işareti alamıyorum onun yerine qq bu geliyor yardımcı olur musunuz? Telefondan yazdım.

Ya galiba bir de CTRL alt Q oluyordu emin degilim dener misin?

• Alt Gr + Q tuşuna basılı tutup q tuşuna basarak
  • Alt + 64 Alt tuşuna basıp 6 ve 4 tuşlarına bas ve elinizi çekin
  • Ctrl + Alt + Q Ctrl ve Alt tuşlarına basarak q harfine basın
  • Klavyenizde 2 numarada @ görünüyorsa, şunu kullanın: Alt Gr + 2

• Alt gr + Q tuşuna basılı tutup Q tuşuna basarak.
  • Alt + 64 alt tuşuna basıp 6 ve 4 tuşlarına bas ve elinizi çekin.
  • CTRL + alt + Q CTRL ve alt tuşlarına basarak Q harfine basın.
  • Klavyenizde 2 numarada @ görünüyorsa, şunu kullanın: Alt gr + 2

Şöyle bir şey keşfettim benim klavyem mini normal büyük klavyemde işaret oluyor ama mini de sanırsam mod değişmiş noktada olmuyor.

Geri
Yukarı