Klavyede Sol Elim Sağ Elimden Daha Hızlı

igdlacc

Hectopat
Klavyede tuşlara basarken sağak "veya sağlak" olmama rağmen sol elim saha hızlı çalışıyor, sebebi ise sol elimde daha fazla parmağımı kullanabilmem. Bu yüzden 10 Fast Fingers gibi testlerde sağ elimin yavaşlığından dolayı en fazla 40 DKS yapabilmem. Bunun bi alıştırması veya çözüm yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Sol elimde 4 parmağımı, sağ elimde 2 parmağımı kullanabiliyorum.

Çözüm
Sol elinizle daha hızlı yazabilmeniz gayet normal geldi, oyunlarda fare kontrolü sağ ele düşerken klavye kontrolü daha çok sol eldedir.

Ben yazma hızınızı arttırmak için daha çok klavyede yazmanızı öneririm. Bunun alıştırması veya çözümü budur, klavyede yazı yazmak.
Sol elinizle daha hızlı yazabilmeniz gayet normal geldi, oyunlarda fare kontrolü sağ ele düşerken klavye kontrolü daha çok sol eldedir.

Ben yazma hızınızı arttırmak için daha çok klavyede yazmanızı öneririm. Bunun alıştırması veya çözümü budur, klavyede yazı yazmak.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı