Elde sağlak, ayakta solak olan var mı?

darklord07

Centipat
Ben yazarken yerken tamamen sağ elimi kullanıyorum ama iş futbola gelince sol ayak kullanıyorum, ben mi anormalim yoksa aranızda da benim gibi olan var mı? Küçükken sol elle yemek yemek günah falan diye sağ ele alıştırıldım sanırım, bayağı garibime gidiyor şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yazarken yerken tamamen sağ elimi kullanıyorum ama iş futbola gelince sol ayak kullanıyorum, ben mi anormalim yoksa aranızda da benim gibi olan var mı? Küçükken sol elle yemek yemek günah falan diye sağ ele alıştırıldım sanırım, bayağı garibime gidiyor şu an.

Ben yazı yazarken hem sağı hem solu kullanıyordum orta okuldayken. Şu an solu kullanmaya kullanmaya unutmuşum yazamıyorum. Ayakta sağ her zaman.

Ben varım. Arkadaşlarım da bayağı garipsiyor fakat bence garipsencek bir şey değil.

Sol el sağ ayak ilişkisi en garibi, ben normalde böyle şeyleri sorgulayan biri değilim de toplumun çoğunluğu sağ el sağ ayak olunca farklı olmak biraz değişik hissettiriyor
Evet zaten düşünüyorum diyorum yazıyı sol elinle yazıyorsun e yemeği sağ elimle yiyorum.Zamanında günah olur diye sağ elimle yemeye alıştım ama sağ elimle yazı yazmayı denesem yazdıklarım bir şeye benzemez mesela.

Geri
Yukarı