Klavyede tuşlar düzgün çalışmıyor

Emirhan Akay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım bize geldiğinde klavyeden rastgele tuşlara bastılar ondan sonra böyle olmaya başladı Windows tuşu takılı kaldı sanmıştım ama öyle değilmiş çözümü nedir?
Video eklemiştim ama olmuyormuş. Mesela g tuşuna basıldığında gamebar açılıyor, CTRL tuşuna basıldığında yeni masaüstü açılıyor, alt tuşuna basıldığında tarih ve saat sekmesi açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Klavye tuşlarını yöneten sistem dosyası çalışan işletim sisteminizde bozulmuştur. "Sistem geri yüklemesi" seçeneğiyle bozulmuş olan klavye sistem dosyasını sistem geri yüklemedeki takasla sağlamıyla değiştirmeniz gerekiyor. Yeni bir klavyeyi satın alsanız bile bu sonuç değişmeyecektir, çünkü yazılımla ve bunun yönetimiyle ilgili sıkıntı olduğundan klavyelerideki harf, rakamların doğru karşılığından sorumlu olan klavye sistem dosyasından bu sıkıntınız kaynaklıdır. Kolay gelsin.

Arkadaşlarım bize geldiğinde klavyeden rastgele tuşlara bastılar ondan sonra böyle olmaya başladı Windows tuşu takılı kaldı sanmıştım ama öyle değilmiş çözümü nedir?
Video eklemiştim ama olmuyormuş. Mesela g tuşuna basıldığında gamebar açılıyor, CTRL tuşuna basıldığında yeni masaüstü açılıyor, alt tuşuna basıldığında tarih ve saat sekmesi açılıyor.
Yeni klavye alabilirsin.

Artı -1 Eksi
Merhaba. Klavye tuşlarını yöneten sistem dosyası çalışan işletim sisteminizde bozulmuştur. "sistem geri yüklemesi" seçeneğiyle bozulmuş olan klavye sistem dosyasını sistem geri yüklemedeki takasla sağlamıyla değiştirmeniz gerekiyor. Yeni bir klavyeyi satın alsanız bile bu sonuç değişmeyecektir, çünkü yazılımla ve bunun yönetimiyle ilgili sıkıntı olduğundan klavyelerideki harf, rakamların doğru karşılığından sorumlu olan klavye sistem dosyasından bu sıkıntınız kaynaklıdır. Kolay gelsin.

Yedek klavyem var onunla denedim olmadı, ekran klavyesi ile denedim olmadı sizin dediğinizi eve geçince deneyeceğim olursa çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı