Çözüldü Klavyede tuşlara aynı anda basamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

polokral3846

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar değerli forum üyeleri.
X7 Gaming klavye kullanıyordum su dökülmesi sonucu bozuldu.
İdareten dandik bir klavye aldım.
Klavye dandik tamam ama alalı 2 ay oldu.
Daha düne kadar sıkıntı yoktu bugün CS:GO oynarken 2 tane tuşa aynı anda basamadığımı fark ettim daha doğrusu basıyor ama mesela Q vE E tuşuna basıyor aynı anda ama Q ve W tuşuna basmıyor. Oyunda W ile ilerlerken Q 3 1 yapamıyorum karakter duruyor yapınca.
Nedeni nedir çözümü var mıdır?

Çözüm
Sök tak yapınca bende düzeldi, olmazsa arka enerji düğmesini kapat veya kabloyu çıkar bir defa boşta düğmesine bas fanlar hafif dönecek ardından tak kabloyu ver gücü tekrar çalıştır sistemin içinde ki akım boşalacak.
Sök tak yapınca bende düzeldi, olmazsa arka enerji düğmesini kapat veya kabloyu çıkar bir defa boşta düğmesine bas fanlar hafif dönecek ardından tak kabloyu ver gücü tekrar çalıştır sistemin içinde ki akım boşalacak.

Çözüm
Merhabalar değerli forum üyeleri.
X7 Gaming klavye kullanıyordum su dökülmesi sonucu bozuldu.
İdareten dandik bir klavye aldım.
Klavye dandik tamam ama alalı 2 ay oldu.
Daha düne kadar sıkıntı yoktu bugün CS:GO oynarken 2 tane tuşa aynı anda basamadığımı fark ettim daha doğrusu basıyor ama mesela Q vE E tuşuna basıyor aynı anda ama Q ve W tuşuna basmıyor. Oyunda W ile ilerlerken Q 3 1 yapamıyorum karakter duruyor yapınca.
Nedeni nedir çözümü var mıdır?
Eski klavyelerin bir çoğunda çoklu tuş basma özelliği olmuyor diye biliyorum.

Eski klavyelerin birçoğunda çoklu tuş basma özelliği olmuyor diye biliyorum.

Ya normalde düne kadar vardı :D.

Ya sen varya kralsın kral Allah razı olsun kapat aç olmamıştı çıkar tak olmamıştı ama gücü kapatıp akım boşaltmak sen kralsın kral düzeldi Allah razı olsun.

Basit bir öneri olacak ama satın aldığın tedarikçiye bu soruyu sorsan daha iyi veya yeni klavye almak olabilir. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:29 :D.

Arkadaşlar, ben Friday Night Funkin oynarken aynı anda bütün tuşlara basamıyorum ve laptoptan oynuyorum. Bunun çözümünü söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı