Klavyede Windows tuşu nasıl kapatılabilir?

mataleon

Centipat
Klavyede Windows tuşum sıkıntılı, oyunlarda W-A-S-D yapınca sanki Windows tuşu ile birleştirip basmışım gibi Alt Tab'a atıyor. Windows+D, A, W, S gibi kısayolları nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim kullandığım program bu kurduktan sonra sağ alttan uygulamanın üstüne sağ tıklayıp toggle dersen devre dışı bırakabilirsin

F12 tuşunuzda "G" ibaresi ya da benzeri bir şey varsa FN+F12 tuşu direkt kitliyor Windows tuşunu. Klavyenizin kitapcığı ya da inceleme videosu varsa bakın.

Benim kullandığım program bu kurduktan sonra sağ alttan uygulamanın üstüne sağ tıklayıp toggle dersen devre dışı bırakabilirsin

Bu program ile Windows tuşunu direkt devreden çıkarıp devreye alabilirsin tuş çıkarmaya da gerek kalmaz

Klavyeden Windows tuşunu çıkartabilirsiniz.
F12 tuşunuzda "G" ibaresi ya da benzeri bir şey varsa FN+F12 tuşu direkt kitliyor Windows tuşunu. Klavyenizin kitapcığı ya da inceleme videosu varsa bakın.
Tuşun yuvasında çizik çatlak pislik vs. var ise işe yaramaz.
Klavyemin tuşunda hiçbir hasar yok, ne olduğunu ben de çözemedim tam ama çıkartmanın işe yarayacağını sanmıyorum. Tuşa hiçbir şekilde basmadan gerçekleşiyor çünkü bu. Dediğim kısayolları (Windows+W,A,S,D) devre dışı bırakabilseydim çok iyi olurdu benim için.

Bu program ile Windows tuşunu direkt devreden çıkarıp devreye alabilirsin tuş çıkarmaya da gerek kalmaz
3. Parti bir programa ne kadar güvenebilirim bilmiyorum.

Ney düşündürücü? 😄 @canysf HyperX Alloy FPS Pro'da var bazı modellerde de bulunuyor bu özellik bilinmiyor olabiliyor bazen.

1695651439472.png

Yeni konular

Geri
Yukarı