Klavyedeki bazı tuşlar çalışmıyor

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Yaylaya kamp yapmaya gittim her şey normaldi 2 gün sonra döndüm ve F1, F2, kısa çizgi tuşu, soru işareti tuşu ve CTRL çalışmıyor. Sürücü güncel klavyeyi çıkarıp taktım Denetim Masası'ndan bir şeylere baktım yok durup dururken ne oldu buna? Bozuldu mu yoksa başka bir şey mi var sizce?

Kronik sorunlu klavyeler biliyorsanız başta demeniz gereken şey kronik sıkıntılı klavye olabilir mi acaba modeli nedir? Böyle sormadığınız zaman hiçbir bilgisi olmamasına rağmen konuyla da bağımsız model falan sormak gibi olur. Ayrıca dizüstü bilgisayarların klavyesinin çıkabildiği gerçeğini yeni öğrenmiş olmanız enteresan.
Emin olmadan konuşmak istemedim bir anda neden bu kadar yükseldiğinizi anlamadım açıkçası. Ayrıca dizüstü klavyelerinin çıkarılabildiğini biliyorum, siz de o halde çıkarıp taktım demek yerine dizüstü klavyemi çıkarıp taktım derseniz bu makaleyi okuyan kişilerin daha kolay mantık yürütmesini sağlayabilirdiniz. Çünkü klavyeyi çıkarıp taktım deyince, insanlar USB kablosunun bağlantısını kesip tekrardan bilgisayara bağladınız olarak algılarlar.

Emin olmadan konuşmak istemedim bir anda neden bu kadar yükseldiğinizi anlamadım açıkçası. Ayrıca dizüstü klavyelerinin çıkarılabildiğini biliyorum, siz de o halde çıkarıp taktım demek yerine dizüstü klavyemi çıkarıp taktım derseniz bu makaleyi okuyan kişilerin daha kolay mantık yürütmesini sağlayabilirdiniz. Çünkü klavyeyi çıkarıp taktım deyince, insanlar USB kablosunun bağlantısını kesip tekrardan bilgisayara bağladınız olarak algılarlar.

Klavyeyi aynen çıkarıp taktım onu söyleme niyetim de birkaç bir şey denedim boş oturmadım demek dizüstü bilgisayar klavyesinin bağlantısını kesmekle harici klavyenin USB bağlantısını kesmenin de bir farkı olduğunu düşünmüyorum, çok yükseldiği mi de düşünmüyorum sadece direkt böyle modeli nedir diye soranlara anlam veremediğim için haha falan atıyorum.

Geri
Yukarı