Klavyedeki Bir Tuşa Basınca Diğer Harfleri de Yazması

Ertugrul2360

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Trust Ziva Gaming Klavyesi aldım. USB'yi bilgisayara taktım kullanmaya çalışırken Y tuşuna basınca ytytytytyt yazdığını fark ettim ve birkaç tuşta da bu hatalar var. Ayrıca klavyeyi başka bir bilgisayara takıp denedim sorun devam ediyordu. Klavyeyi daha 1 saat önce aldım donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. Yardım lütfen. Laptop kullanıyorum. Ayrıca laptop klavyesi düzgün çalışıyor.
Yardım edicek kimse yok mu?
Aynı renkteki tuşlar birbirini yazıyor mesela, y'ye basınca yt , t'ye basınca ty yazıyor.

Cevap verecek yok mu?

Dosya Ekleri

• trust.png
    trust.png
    136 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Bugün Trust Ziva Gaming Klavyesi aldım. USB'yi bilgisayara taktım kullanmaya çalışırken Y tuşuna basınca ytytytytyt yazdığını fark ettim ve birkaç tuşta da bu hatalar var. Ayrıca klavyeyi başka bir bilgisayara takıp denedim sorun devam ediyordu. Klavyeyi daha 1 saat önce aldım donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. Yardım lütfen. Laptop kullanıyorum. Ayrıca laptop klavyesi düzgün çalışıyor.
Yardım edecek kimse yok mu?
Aynı renkteki tuşlar birbirini yazıyor mesela, Y'ye basınca yt, T'ye basınca TY yazıyor.

Cevap verecek yok mu?

Kesinlikle klavyede bir sorun var. Sanırsam aldığınız klavye ucuz ve kalitesiz bir klavye. İade edebiliyorsanız iade edin ve paraya biraz kıyıp kaliteli bir klavye alın. En azından markası iyi olsun.

Geri
Yukarı