Klavyedeki tuşlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

readers

Kilopat
Daha fazla  
Selamun aleykum arkadaşlar herkese iyi forumlar, konu başlığından anlaşıldığı gibi klavyeme son haftalarda bir şey oldun. Bazı harfler var mesela r-F-Z-C-g gibi birkaç tane tuşla beraber çalışmıyor. Bilgisayar ilk açıldığında tuşların hepsi çalışıyor bunu fark ettim, ardından belli tuşlar iptal oluyor çalışmıyor. Nedeni sistemsel bir sorun mudur, yoksa klavye GG mi? :)

İyi forumlar.

Selamun aleykum arkadaşlar herkese iyi forumlar, konu başlığından anlaşıldığı gibi klavyeme son haftalarda bir şey oldun. Bazı harfler var mesela r-F-Z-C-g gibi birkaç tane tuşla beraber çalışmıyor. Bilgisayar ilk açıldığında tuşların hepsi çalışıyor bunu fark ettim, ardından belli tuşlar iptal oluyor çalışmıyor. Nedeni sistemsel bir sorun mudur, yoksa klavye GG mi? :)

iyi forumlar.

Klavye kaç yıllık.

Benzer bir klavye sorunu benim de başıma geldi fakat ne hikmetse bazen yapıyor bazen yapmıyor arada bir yapıyor oyun oynarken sinirlenip 1 tuşuna sertçe basmıştım sonra 1'e bastığımda bütün rakamları sıralıyordu büyük ihtimalle klavye sorunudur sistemsel böyle bir sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı