Klavyedeki tuşlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

iamcheriour

Decapat
Daha fazla  
Klavyemde bulunan bazı harfler çalışmıyor. Ama gariptir ki ara ara çalışıp tekrar işlevlerini kaybediyor. Sorunun kaynağı nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş ilk konusunu açıp çıkmış umarım cevaplar için geri gelir. Hangi modeli kullandığını ve klavyenin uygulamasını kullanıp kullanmadığını yazsın. Asus marka klavye kullanıyorum uygulamayı indirdim. Bazen tuşlar farklı basıyordu. Mesela “ işareti - oluyordu. Uygulamaya güncelleme gelince klavyemin tuş ayarı bozuluyordu. Güncellemeyi yapınca düzeliyordu. Bende sildim sorun çözüldü😂

Klavyenizin marka ve modeli nedir?

Rampage Stage KB-R63​

YouTube'da var klavye bazi tuslar calismiyor yaz yasadim aynisini.
Sonuç alabildin mi?
Arkadaş ilk konusunu açıp çıkmış umarım cevaplar için geri gelir. Hangi modeli kullandığını ve klavyenin uygulamasını kullanıp kullanmadığını yazsın. Asus marka klavye kullanıyorum uygulamayı indirdim. Bazen tuşlar farklı basıyordu. Mesela “ işareti - oluyordu. Uygulamaya güncelleme gelince klavyemin tuş ayarı bozuluyordu. Güncellemeyi yapınca düzeliyordu. Bende sildim sorun çözüldü😂
Az yukarıda belirttim. Uygulama falan kullanmıyorum 1 senelik klavye hiçbir darbe falan almadı durduk yere böyle olmaya başladı.
Sürücülük bir durum olduğuna emin misin? Klavyenin hiç çalışmaması gerekmez mi öyle bir durumda?

Rampage stage KB-R63​

Sonuç alabildin mi?

Az yukarıda belirttim. Uygulama falan kullanmıyorum 1 senelik klavye hiçbir darbe falan almadı durduk yere böyle olmaya başladı.

Sürücülük bir durum olduğuna emin misin? Klavyenin hiç çalışmaması gerekmez mi öyle bir durumda?

Yok benim bir laptopum var ona da aynısı olmuştu sürücü yükledim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rampage Stage KB-R63​

Sonuç alabildin mi?

FN + ESC dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı